Keramikos užsiėmimai

Kur po pamokų praleisti laisvalaikį Klaipėdoje? Tikrai ne Prekybos centre! Keramikos studija „Žiezdrė“ kviečia laiką praleisti prasmingai ir išbandyti keramikos meno mokymo programas, kurtas bei tobulintas daugiau nei 24 metus.

Atidarytos 7 mokinių grupės. Užsiėmimai vyksta:

I, II, III,  nuo 14.00 val. iki 19.20 val.,

IV, V nuo 15.30 val. iki 18.35 val.,

VI nuo 10.00 val. iki 12.30 val.

Pradedančiųjų programa

Pradedančiųjų programa

Programa skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, jų ankstyvajam ugdymui, pasiruošimui mokyklai. Programa sudaryta taip, kad galėtume parengti keramikos dirbinių mažąjį lipdytoją, sugebantį paruošti ir formuoti molį, lipdyti, dekoruoti keramikos dirbinius, gaminti smulkius dekoratyvinius keraminius dirbinius.

Sužinoti daugiau


Pirmų metų programa

Pirmų metų programa

Programa skirta įgyti keramikos ir dailės pažinimo pagrindus, susipažinti su naudojamomis medžiagomis bei priemonėmis, mokėti įžvelgti grožį ir harmoniją gamtoje bei dailės kūriniuose, sugebėti planuoti savo veiklą ir laiku užbaigti pradėtus darbus.

Sužinoti daugiau


Antrų metų programa

Antrų metų programa

Programa skirta profesionaliai įvaldyti žiedimo techniką, kurti išradingas tuščiavidures formas, mokėti naudotis techninėmis priemonėmis ir medžiagomis. Vaikams suteikiama galimybė „žaisti“ ant vazų spalvotomis glazūromis (dažyti poglazūriniais dažais ir spalvotomis glazūromis), nes spalvos laikomos vienu svarbiausiu džiaugsmo šaltinių žmogaus gyvenime.

Sužinoti daugiau


Trečių metų programa

Trečių metų programa

Programa skirta mokiniams, pamėgusiems keramiką ir pažinusiems šios medžiagos galimybes. Programos tikslai: giliau žvelgti į mažų formų skulptūros interpretacijas, panaudoti erdvinės raiškos įgūdžius, įtvirtinti įgytą sampratą apie interjero erdvių užpildymą konkrečios tematikos skulptūros elementais.

Sužinoti daugiau